Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Cennik ogłoszeń

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?
Konferencyjne-obiekty.pl to profesjonalny portal internetowy branży hotelarskiej, pozwalający w łatwy i skuteczny sposób dotrzeć z ofertą do klienta. Naszym celem jest kompleksowe wsparcie menadżerów w realizacji działań w zakresie marketingu internetowego.

Główne zalety portalu:
 - ogólnopolski zasięg
 - intuicyjna wyszukiwarka
 - szczegółowe oferty obiektów
 - newsy i aktualności z branży
 - wygodna mapa obiektów
 - wysoka pozycja w rezultatach wyszukiwania popularnych przeglądarek

Sprawdź możliwości zareklamowania się:
 - powierzchnia reklamowa na stronie głównej
 - umieszczenie swojej oferty w bazie serwisu

Co nas wyróżnia

Siłą napędową naszego serwisu jest wysoka pozycja w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu mamy dużą liczbę odwiedzin, a Państwa oferta za pośrednictwem naszego serwisu trafia do szerokiego grona potencjalnych klientów.

wysoka pozycja w google
Na podstawowe słowa kluczowe obiekty konferencyjne, sale konferencyjne oraz wiele innych nasz serwis jest na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki czemu z dumą możemy pośredniczyć w przekazywaniu Państwa oferty menadżerom i organizatorom wszelkich imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturalnych oraz szkoleń szukających atrakcyjnych obiektów.

Dlaczego warto?

 - dotrzesz do potencjalnych klientów, w momencie kiedy szukają oni powierzchni konferencyjnej
 - poprawisz rozpoznawalność swojej marki wśród organizatorów konferencji
 - pokażesz konkretne atrakcje i usługi
 - wzmocnisz działania Public Relations
POWIERZCHNIA REKLAMOWA NA STRONIE GŁÓWNEJ
cennik
Banner
Poziomy banner działający w systemie rotacyjnym znajdujący się w najlepiej widocznym miejscu strony - tuż pod wyszukiwarką obiektów nad wszystkimi ofertami jest najatrakcyjniejszym sposobem zareklamowania swojego obiektu. Ponadto banner jest widoczny również na podstronach serwisu przez co nikt nie przeoczy Twojej reklami!
Cena: 600zł / miesiąc
Newsy
Newsy to artykuły napisane przez zleceniodawców na dowolnie wybrany temat.W treści artykułu zamieścimy logo, zdjęcia i link do strony www. Artykuł będzie prezentowany na stronie głównej portalu.
Cena: 400zł / miesiąc
Slider
To największa powierzchnia reklamowa w serwisie zawierająca zdjęcie obiektu, nazwę i podstawowe informacje oraz link prowadzący do ogłoszenia
Cena: 500zł / tydzień
Ogłoszenie polecane
Każde ogłoszenie dodane jako polecane jest dodatkowo wyświetlane na stronie głównej w systemie rotacyjnym przez cały okres emisji. Dodatkowo ogłoszenie polecane jest wyświetlane na tych samych zasadach na podstronach wszystkich ofert.
Cena: 490zł / rok, 884zł / 2 lata
Logo obiektu
Wszystkie obiekty z aktywnymi ogłoszeniami specjalnymi lub polecanymi otrzymują gratis logo swojego obiektu na naszej stronie głównej oraz wszystkich podstronach serwisu wraz z linkiem do ogłoszenia w systemie rotacyjnym
Cena: gratis przy wykupie ogłoszenia specjalnego / polecanego
JAKIE OGŁOSZENIE WYBRAĆ?
OGŁOSZENIE ZWYKŁE
OGŁOSZENIE SPECJALNE
OGŁOSZENIE POLECANEUmieszczenie w bazie obiektówUmieszczenie na mapie obiektów


Automatycznie przypomnienie o wygasaniu ogłoszeniaZdjęcia w ogłoszeniu


Wyświetlanie wyżej niż ogłoszenia zwykłe

Logo z linkiem obiektu na stronie głównej w liście przewijanej

Wyświetlanie na stronie głównej w systemie rotacyjnym

Wyświetlanie na stronach ogłoszeń w prawym boxie w systemie rotacyjnym
czas emisji
1 rok
1 rok / 2 lata
1 rok / 2 latacena ogłoszenia
0 zł
245 zł / 442 zł
490 zł / 884 zł

OGŁOSZENIE ZWYKŁE
Jest to najprostszy rodzaj ogłoszenia. Zapewnia dodanie obiektu do bazy serwisu, wyświetlenie w wyszukiwarce obiektów oraz na mapie obiektów. Ten rodzaj ogłoszenia nie zezwala jednak na umieszczenie zdjęć obiektów a sama oferta jest wyświetlana niżej niż ogłoszenia specjalne i polecane. Ze względu na uboższą treść oraz niższe pozycje w wynikach wyszukiwania, polecamy wybranie ogłoszenia specjalnego.
Czas emisji
1 rok
Cena
0 zł
OGŁOSZENIE SPECJALNE
Ten rodzaj ogłoszenia pozwala w pełni zaprezentować walory swojego obiektu. Zdjęcia Twojego obiektu zarówno w wynikach wyszukiwania obiektów jak i na podstronie ogłoszenia doskonale prezentują obiekt konferencyjny. Oferta jest wyróżniona oraz w wynikach wyszukiwania znajduje się wyżej niż oferty zwykłe. Automatyczne przypomnienie na e-mail o wygasaniu ogłoszenia pozwoli nieustannie utrzymywać aktywną ofertę w serwisie. Dodatkowo, na stronie głównej w pasku przewijanym pojawi się logo Twojego obiektu z linkiem prowadzącym wprost do szczegółowej oferty
Czas emisji
1 rok / 2 lata
Cena
245 zł / 442 zł
OGŁOSZENIE POLECANE
To najatrakcyjniejszy rodzaj oferty w naszym serwisie. Twoje ogłoszenie posiada wszystkie możliwe szczegóły i zalety pozostałych rodzajów ogłoszeń. Twój obiekt zostaje umieszczony w wyszukiwarce obiektów w wynikach wyświetlanych wyżej niż ogłoszenia zwykłe oraz wyróżnia się wśród nich specjalną wstążką "polecamy". Standardowo zostaje również umieszczony na mapie obiektów. Tak jak w przypadku ogłoszenia specjalnego logo obiektu zostaje umieszczone w przewijanym pasku na stronie głównej na cały czas aktywności ogłoszenia. Ponadto Twoja oferta będzie wyświetlana w systemie rotacyjnym na stronie głównej serwisu co zdecydowanie zwiększa ilość odwiedzin Twojej oferty!. Co więcej, Twój obiekt będzie wyświetlany w systemie rotacyjnym na podstronach innych obiektów po prawej stronie ekranu w dziale "polecamy", co znacznie zwiększy częstość występowania Twojego obiektu na stronach serwisu. Użytkownicy będą mogli trafić na Twoją ofertę na stronie głównej, w wyszukiwarce obiektów i na podstronach konkurencyjnych ofert!
Czas emisji
1 rok / 2 lata
Cena
490 zł / 884 zł

DODAJ OGŁOSZENIE

Chcesz aby dodać ogłoszenie Twojego obiektu w Twoim imieniu? Skontaktuj się z nami. (nie dotyczy ogłoszeń zwykłych)

KONTAKT
Masz pytania? Szukasz innej formy promocji? skontaktuj się z nami. Jestśmy do Twojej dyspozycji!

kontakt
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje