Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Airport Hotel Okęcie - otwarcie nowego hotelu

Airport Hotel Okęcie - otwarcie nowego hotelu
2014-10-10
W połowie września bieżącego roku otwarto Airport Hotel Okęcie w nowej odsłonie. W istniejącym już obiekcie rozbudowano powierzchnię konferencyjną, zwiększono również liczbę pokoi i miejsc noclegowych.

Impreza inauguracyjna działalności hotelu w nowej odsłonie odbyła się pod hasłem "Wielkie otwarcie na wszystkie strony świata". Scenografia otwarcia była skomponowana tak by nawiązać do najbardziej charakterystycznych budowli świata i tak na przykład zawierała Wieżę Eiffla, Statuę Wolności, weneckie gondole, palmy, plaża oraz multimedialne prezentacje tematyczne. Goście zgromadzeni na vencie mogli degustować potraw restauracji hotelowej - Restauracji Polskiej. W innych poziomach hotelu można było posmakować również dań z innych części świata np. sushi czy kuchni afrykańskiej.

Częścią imprezy otwarcia był koncert, na którym zaprezentowali się Stanisław Soyka, Nick Sincleir, Winicjusz Chrósta, Wojciech Karolak, Maciej Miecznikowskie, Olga Barej, Sebastian Sajmon Samsonowicz, Marcin Czyżewski, Sebastian Stanny, Pawł Gawlik oraz zespoły Smile, Abba like Abba i 4i Jazz. Dodatkowo wydarzenie uświetniły pokaz gwiazd Britain's Got Talent - grupy Pyroterra, animacje Teatru Akt oraz samba w wykonaniu Afro Carnaval.

Airport Hotel Okęcie zlokalizowany tuż przy lotniku im. Chopina w Warszawie dysponuje nowoczesną infrastrukturą konferencyjno - eventową. Znajduje się w nim 16 sal o powierzchni 1,5 tys. mkw. Największa sala Galaxy może pomieścić 400 osób przy organizacji bankietów, natomiast w ustawieniu teatralnym nawet 800 osób. Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt multimedialny potrzebny do organizacji konferencji, bankietów.

W hotelu mieści znajduje się 264 pokoje, w tym pokoje typu business i apartamenty. Do dyspozycji gości oddano również do użytku centrum fitness oraz spa z sauną suchą, łaźnią parową, łaźnią błotną, jacuzzi i prysznicem wrażeń.
W hotelu znajdują się ponadto klub Aviator Bar & Lounge, Restauracja Mirage oraz Jet Bar, Czekolada Café i Restauracja Polska.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje