Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Boże Narodzenie w Hotelu

Boże Narodzenie w Hotelu
2015-12-23
Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się święta spędzone w hotelu, spa, w ośrodku agroturystycznym. Wielu Polakom święta kojarzą się z kilkudniowymi przygotowaniami domu i potraw świątecznych, często okupionych zmęczeniem, zabieganiem. Okazuje się, że można inaczej, spokojniej, bez pośpiechu, bez godzin spędzonych w kuchni i dekorowaniu mieszkania. Dlatego też coraz więcej hoteli ma w swojej ofercie nie tylko przedświąteczne wigilie dla firm i instytucji, ale również pobyty świąteczne przygotowane dla rodzin.

Obiekty hotelowe oferują swoim gościom typowe tradycyjne wigilie z bogato zastawionym stołem, na którym znajdują się wszystkie potrawy takie jak barszcz z uszkami, karp, kompot z suszu, makowiec i wiele innych. Dla gości chcących porzucić przyzwyczajenia przygotowywane są również egzotyczne potrawy. Jednym słowem każdy może znaleźć coś dla siebie.

Święta w hotelach nie ograniczają się jedynie do kolacji wigilijnej. Dla gości przygotowanych jest szereg atrakcji. W wielu obiektach na początek proponuje się wspólne ubieranie choinki i strojenie sali, w przypadku gdyby ktoś jednak zamierzał zakosztować odrobinę świątecznej krzątaniny. Organizowane są wizyty Mikołaja i Aniołków, wieczory kolęd i pastorałek, jak również inne atrakcje takie jak ogniska, kuligi. Wiele hoteli, które mieszczą się w zamkach, bądź pałacach organizuje dla swoich gości również uroczyste pasterki, lub świąteczne msze w zabytkowych wnętrzach. Całe wyposażenie hoteli takie jak baseny, siłownie sauny, bary, stoły z przekąskami także są do dyspozycji gości.

Święta w obiektach hotelowych cieszą się coraz większą popularnością. Biorą w nich udział często całe wielopokoleniowe rodziny. Święta w takich miejscach nie są już synonimem nowoczesności i braku tradycji. Stają się formą odpoczynku i zatrzymania się w świąteczny czas nad tym, co ważne. Umożliwiają spędzenie czasu z rodziną i skupienie się tylko na najbliższych.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje