Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Ekologiczne centrum konferencyjne w Scandic Wrocław

Ekologiczne centrum konferencyjne w Scandic Wrocław
2014-07-17
Nowe centrum konferencyjne powstało w zmodernizowanym hoteli Scandic Wrocław, modernizacji poddano sale konferencyjno - balowe, które zyskały nowy ekologiczny wymiar.

Centrum konferencyjne w hotelu składa się z 10 sal konferencyjno - bankietowych, które może pomieścić 500 gości. Największa sala dysponuje 300 miejscami w ustawieniu teatralnym, gdzie dodatkowo mogą być organizowane panele warsztatowe w dowolnej konfiguracji. Każda z sal posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla każdej konferencji i sali przydzielany jest opiekun, który zadba o odpowiednie funkcjonowanie sprzętu w czasie konferencji.

Obiekt konferencyjny jest wyposażony w niezbędne do prowadzenia konferencji sprzęty takie jak LCD, tablice suchościeralne, flipcharty. Dodatkowo każda sala jest wyposażona w kosze do segregacji śmieci. Dla uczestników spotkań przewidziana jest woda w karafkach, co umożliwia ograniczenie CO2 i redukcję odpadów. W hotelu używa się wyłącznie szklanych opakowań.
Menu w restauracji hotelowej, jak również dla uczestników konferencji jest przygotowywane przez pasjonatów kuchni. Wszystkie składniki potraw są podane do wiadomości klientów, aby osoby na diecie i alergicy mieli pełny obraz spożywanych potraw. W hotelu wprowadzono również centralną przerwę kawową dla wszystkich uczestników konferencji.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje