Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Hotel Anders w Starych Jabłonkach wyróżniony, za jakość usług dla biznesu

Hotel Anders w Starych Jabłonkach wyróżniony, za jakość usług dla biznesu
2014-10-29
Produkt Warmia i Mazury - certyfikat przyznawany przez władze województwa warmińsko-mazurskiego została przyznany hotelowi w Starych Jabłonkach w kategorii usługa "Turystyka biznesowa".
25 września 2014 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się uroczysta gala, podczas której przyznano certyfikat jakości wspomnianemu hotelowi. Sama gala została poprzedzona konferencją zrealizowaną przez samorząd województwa pod nazwą "Produkt Warmia i Mazury".
Hotel Anders położony jest w Starych Jabłonkach na brzegu jeziora Szeląg Mały. W hotelu znajduje się 7 sal konferencyjnych. Sala kongresowa składa się z trzech części o powierzchni 160, 140, 120 mkw, można w nich przyjąć jednocześnie 500 gości w układzie teatralnym i 300 w układzie bankietowym. Baza noclegowa hotelu to 320 miejsc w 120 pokojach, wśród nich 1 apartament, 108 pokoi dwuosobowych i 11 pokojów jednoosobowych. Restauracja hotelowa może przyjąć 270 osób. W obiekcie funkcjonuje również Karczma pod Modrzewiem dla 250 osób, a także klub nocny na 100.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje