Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Hotel Centrum Bolesławiec

Hotel Centrum Bolesławiec
2017-03-11
Na Dolnym Śląsku w Bolesławcu znajduje się nowo otwarty Hotel Centrum Bolesławiec - obiekt jest sklasyfikowany jako trzygwiazdkowy. Hotel usytuowany jest na pierwszym piętrze Galerii City Center przy ulicy Asnyka 1. Zlokalizowany jest z samym centrum, zaledwie 200 metrów od rynku miasta.

Hotel Centrum Bolesławiec do dyspozycji gości przygotował 50 miejsc noclegowych w 28 pokojach jedno i dwuosobowych (pokoje typu comfort, superior i pokoje rodzinne). Dużym atutem hotelu są duże panoramiczne okna. Ponadto w obiekcie znajdują się miejsca przeznaczone do pracy biurowej. Wszystkie są wyposażone w sprzęt RTV oraz dostęp do Internetu.

W hotelu nie ma restauracji, jednak goście mogą skorzystać w cenie pobytu ze śniadania w formie bufetu. Można też zamawiać inne posiłki, które są przygotowane w pobliskim lokalu.

Hotel Centrum Bolesławiec jest przystosowany do prowadzenia konferencji. Sala konferencyjna ma powierzchnię 80 mkw, może pomieścić łącznie 80 osób. Obsługa hotelowa zapewnia możliwość świadczenia dodatkowych usług według potrzeb klientów. Goście zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu podziemnego i naziemnych miejskich stanowisk parkingowych.

Hotel Centrum Bolesławiec jest częścią holdingu Antal Development. Pomimo tego, że hotel jest częścią galerii handlowej, to posiada oddzielne wejście.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje