Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Hotel Efekt Express z czwartą gwiazdką - współtwórcą największej bazy konferencyjnej w Krakowie

Hotel Efekt Express z czwartą gwiazdką - współtwórcą największej bazy konferencyjnej w Krakowie
2014-03-25
Hotel Efekt Express wzbogacił się o kolejną - czwartą gwiazdkę kategoryzacyjną. Decyzję o nadaniu kolejnej gwiazdki podjął wojewoda małopolski 5 marca 2014 roku. Awans w kategoryzacji hotelowej był możliwy po przeprowadzeniu zmian i remontów na przełomie roku 2013 i 2014. Nową odsłonę uzyskały recepcja, lobby, bar, korytarze, modernizacji zostały poddane również pokoje, które wzbogacono o nowe udogodnienia dla gości hotelowych. Restauracja zyskała nową aranżację, wprowadzono także zmiany w menu.

Na początku bieżącego roku w hotelu oddano do użytku 18 nowych pokoi w standardzie bussines, nowy apartament, w skąd którego weszły pokój dzienny, sypialnia i dwie łazienki. Do dyspozycji gości jest 117 pokoju twin, 54 pokoje double, 27 par pokoi łączony, a także 7 pokoi specjalnych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Obiekty konferencyjne Hotel Efekt Express oraz Best Western Kraków, nawiązując ścisłą współpracę tworzą największą w Krakowie bazę konferencyjną. Hotel Efekt Express dysponuje 600 miejscami na organizację konferencji, wraz z obsługą gastronomiczną i hotelową. W skład centrum konferencyjnego wchodzi 6 sal konferencyjnych, klimatyzowanych. Sale są zlokalizowane na parterze, zainstalowano w nich światła o oświetleniu dziennym. Wynajęte sale są zaopatrzone w flipchart i przybory do pisania, projektory, projektory do folii, ekran, telewizor, wideo i mównicę, do dyspozycji wynajmujących są również projektory multimedialne, odtwarzacze DVD/CD oraz sprzęt nagłaśniający.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje