Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Inauguracja Centurm Kongresowego ICE Kraków

Inauguracja Centurm Kongresowego ICE Kraków
2014-09-25
Centrum konferencyjne Kraków Congress Center zostanie otwarte w połowie października, temu wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg imprez, które potrwają aż cztery dni. Inauguracja rozpocznie się 16 października koncertem Tu i teraz, będzie to specjalne dzieło stworzone na okazcję otwarcia Centrum, skomponowane przez Zbigniewa Preisnera. Muzyka i całość widowiska będzie nawiązywać do tradycji i historii Krakowa. Dzieło zostanie zaprezentowane w Auli Audytorskiej - największej Sali ICE Kraków Congress Center. Sala jest wyposażona w najnowocześniejsze w Polsce rozwiązania technologiczne: reflektory akustyczne, ergonomiczne i wytrzymałościowe. Sala może pomieścić do 2000 osób.

Pierwszy z inauguracyjnych koncertów zostanie zaprezentowany dwa razy, po raz pierwszy jako wydarzenie zamknięte, zaś dnia następnego dla zainteresowanych mieszkańców Krakowa. Kolejnym punktem inauguracji będą dni otwarte ICE Kraków. Będzie można zobaczyć między innymi wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symulacyjnych, a także oszklone foyer z widokiem na Wawel.

Inauguracja będzie bogata w wiele spotkać, wykładów i koncertów, dokładny harmonogram wydarzeń widnieje na stronie internetowej ICE Kraków.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje