Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Konferencje w Alvernia Studios

Konferencje w Alvernia Studios
2014-09-24
Konferencje i wydarzenia z branży turystycznej i hotelarskiej odbywają się w kosmicznym miasteczki Alvernia Studios nieopodal Krakowa. Alvernia Studios to jedno z najnowocześniejszych wytwórni filmowych w Europie, które to od pewnego czasu jest również miejscem organizacji konferencji, eventów i spotkań biznesowych.
Przy autostradzie A4 - trasa między Krakowem, a Katowicami, znajdują się kopuły, w których to znajdują się studia filmowe. Od momentu ich powstania zrealizowano w obiektach ok. 50 filmów polskich i zagranicznych producentów, a także szereg filmów reklamowych.
W Alvernia Studios znajdują się, sala kinowa z 75 miejscami, mała sala konferencyjna przeznaczona dla 30 osób, a także dwie hale o powierzchni 2 tys. mkw. Sale są wyposażone w zależności od przeznaczenia w projektory cyfrowe, analogowe, nagłośnienia. Studio jest zbudowane w sposób umożliwiający wjazd dużych samochodów. Wszystkie sale są tak zaprojektowane i wyposażone, że można je aranżować odpowiednio do potrzeb użytkowników, przy wsparciu departamentu budowy dekoracji i scenografii, dzięki czemu możliwe jest organizowanie imprez wymagających skomplikowanej oprawy.
W obiekcie prócz organizacji konferencji zapewniana jest również oprawa gastronomiczna wydarzeń. W Alvernia Studios znajduje się restauracja z 70 miejscami, zagwarantowany jest również catering dla większych przyjęć. Obsługa za dodatkową opłatą oferuje również transport z dworca lub lotniska. Zakwaterowanie natomiast jest możliwe w pobliskich miastach Krakowie, bądź Katowicach. Do dyspozycji gości oddaje się również parking na 180 samochodów oraz lądowisko dla helikopterów.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje