Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Kraków Arena największa i najnowocześniejsza hala widowiskowo - sportowa w Polsce

Kraków Arena największa i najnowocześniejsza hala widowiskowo - sportowa w Polsce
2014-08-24
Kraków Arena jest największym obiektem krytym o charakterze widowiskowo - sportowym w Polsce. Początkiem sierpnia pojawiała się zapowiedź konkursu na sponsora tytularnego obiektu. Właściciel obiektu wstępnie zapowiada, że w jesieni bieżącego roku, konkurs zostanie rozstrzygnięty. Opinia publiczna pozna wówczas zwycięzcę, który obejmie prawo do nazwy krakowskiej hali sportowo - widowiskowej.


Konkurs obejmuje prawdo do nazwy tak zwane naming right obiektu, który obecnie nosi nazwę Kraków Arena. Zwycięzca konkursu otrzyma prawo do miejsca w nazwie obiektu, za określoną kwotę, w wyznaczonym okresie.
Podmioty biorące udział w konkursie to przeważnie duże przedsiębiorstwa, zaś umowy o charakterze namings right są umowami wieloletnimi. Z jednej strony umowa tego typu wspomaga reces budowania wizerunku przedsiębiorstwa, jako organizacji nowoczesnej, stabilnej i zaangażowanej w życie społeczne. Marka przedsiębiorstwa jest promowana każdorazowo przy wydarzeniach odbywających się w obiekcie. Z drugiej strony natomiast właściciel obiektu zyskuje stabilności finansową, dzięki której możliwe jest organizowanie wielu różnorodnych eventów. Ponadto obiekt zyskuje wizerunek nowoczesnego i efektywnie zarządzanego obiektu.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje