Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne
2014-02-01
24- 26 stycznia 2014 roku w Warszawie odbyły się ITM Warsaw- Międzynarodowe Targi Turystyczne. Targi, które w tym roku miały swoją trzecia edycje odbyły się w Centrum Expo XXI w Warszawie.
Wydarzenie jest powiązane z Targami turystyki Biznesowej - ITM Business Turism. Głównymi adresatami wydarzenia są organizatorzy i planiści konferencji, kongresów, wyjazdów służbowych, imprez korporacyjnych. Dużą atrakcją wydarzenia była Strefa Adrenaliny, w której zostały zaprezentowane wyprawy ekstremalne i niecodzienne formy aktywności fizycznej. Targi stały się więc doskonałym miejscem spotkań wszystkich podmiotów związanych i zainteresowanych turystyką, od osób indywidualnie uprawiających sporty do podmiotów zainteresowanych turystyka biznesową.

Targi prócz wydarzeń typowych takich jak wystawy i spotkanie stały się również doskonałym miejscem na wydarzenia studyjne, a także seminaria o charakterze towarzyszącym. Panele dyskusyjne swoją tematyką obejmowały głównie takie tematy jak stan branży turystycznej, organizacja kongresów i konferencji. Targom towarzyszyły również konkursy, atrakcje, wszystkie te wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem medialnym.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje