Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Nowy Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej

Nowy Hotel Górski w Białce Tatrzańskiej
2017-06-06
Na stokach Kotelnicy otwarto nowy Hotel Górski. Hotel jest pięknie położony w spokojnej u urokliwej części Białki. Nieopodal kompleksu narciarskiego Kotelnica i białczańskich basenów Terma Bania. Obiekt jest sklasyfikowany jako trzygwiazdkowy. Urządzony jest w nowoczesnym stylu alpejskim, ale jest inspirowany kulturą i tradycją góralską. Wnętrza zostały wykończone naturalnym drewnem i kamienieniem. Całość wystroju dopełniają kucia i rzeźby.
Do dyspozycji gości hotelowych oddano 60 miejsc noclegowym w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych. Pokoje są wyposażone w łazienki, tv, minilodówki, sejfy, a także biurka do pracy. Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W obiekcie znajduje się strefa SPA z jacuzzi, sauną parową, grotą solną i pokojem relaksu.
Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach regionalnych, kuchni tradycyjnej. Sala restauracyjna może pomieścić ok 100 osób. W restauracji można organizować bankiety i kolacje biznesowe. Salę restauracyjną, mieszczącą około 100 osób, można wykorzystać również do organizacji bankietów oraz biznesowych kolacji.

Ośrodek jest urządzony do organizacji spotkań konferencyjnych. W hotelu znajduje się sala konferencyjna, która może pomieścić ok 80 osób w układzie teatralnym. Do dyspozycji klientów biznesowych udostępniony jest sprzęt multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy obiekcie znajduje się monitorowany parking.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje