Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Otwarcie nowego hotelu konferencyjnego w Suwałkach

Otwarcie nowego hotelu konferencyjnego w Suwałkach
2014-04-06
W Suwałkach otworzono nowy hotel konferencyjny Villa Eden sklasyfikowany jako obiekt trzygwiazdkowy. Oferta hotelu skierowana jest do osób indywidualnych i biznesowych.

Hotel Villa Eden dysponuje salą konferencyjną mieszczącą do 140 gości. Sala posiada dostęp do światła dziennego. Ustawienie stołów i krzeseł jest uwarunkowana przez preferencje organizatorów konferencji, w celu zapewnienia jak największej wygody uczestników. Sala dodatkowo jest wyposażona w sprzęt multimedialny taki jak rzutnik i ekran. Na potrzeby przerwy w konferencji zapewnia się dodatkowe stoły z bufetem. Sala posiada osobne wejście od strony parkingu, co stanowi dodatkowy atut dla organizatorów i uczestników spotkań.

Konferencje kilkudniowe również są obsługiwane przez hotel, który gwarantuje wynajęcie miejsc noclegowych w liczbie 200, w pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych typu standard
i apartament.

Przy hotelu mieści się restauracja specjalizująca się w tradycyjnej kuchni polskiej i litewskiej. W obiekcie istnieje również możliwość zorganizowania imprez do 200 osób.

Wśród dodatkowych atrakcji hotel oferuje gościom możliwość skorzystania ze strefy SPA
i Fitness, a także wycieczki dla uczestników konferencji, po mazurskich terenach na trasie Suwałki - Olecko do innego hotelu Villa Eden.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje