Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Pierwszy hotel sieciowy w Brzegu

Pierwszy hotel sieciowy w Brzegu
2015-04-29
Na początku kwietnia w Brzegu (województwo opolskie) otwarto pierwszy hotel sieciowy w tym mieście Hotel Best Western Plus Brzeg Centrum - obiekt czterogwiazdkowy. Hotel znajduje się w 42 kilometrowej odległości od Wrocławia, 55 kilometrowej odległości od lotniska i 42 kilometrowej odległości od Opola.

Do dyspozycji gości w hotelu oddano 60 pokoi typu suite, w tym jeden pokój dla osób niepełnosprawnych. W pokojach znajdują się oddzielne łóżka, a także pokoje z łóżkami typu king. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, Internet bezprzewodowy, telewizor, sejf, biurko, fotel, a także w zestaw do przygotowania kawy i herbaty. Wszyscy klienci hotelu mogą korzystać z sauny, centrum fitness i masażu.

W hotelu znajduje się restauracja Chilli o powierzchni 262mkw. Dużym atutem restauracji są jej przeszklone ściany, dzięki czemu możliwe jest podziwianie panoramy z Zamkiem Piastów Śląskich. Największa sala bankietowa ma powierzchnię 362mkw i powstaje z połączenia dwóch sal konferencyjnych i restauracji. Restauracja specjalizuje się w regionalnej kuchni polskiej. Ponadto w obiekcie znajduje się Lobby Bar oferujący kanapki, sałatki, przystawki oraz napoje. W pobliżu Lobby Bar znajduje się Business Corner, który jest wyposażony w komputer i drukarkę.
Do dyspozycji gości ponadto oddano cztery sale o charakterze wielofunkcyjnym, każda z nich o powierzchni przekraczającej 50mkw, istnieje możliwość połączenia sal i stworzenia większej powierzchni konferencyjnej.
Przy hotelu znajduje się trzydzieści miejsc parkingowych, zlokalizowanych obok budynku hotelowego. A poniżej zabytkowy Brzeg z lotu ptaka.

Zabytkowy Brzeg
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje