Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Sala konferencyjna - InterContinental Warszawa

Sala konferencyjna - InterContinental Warszawa
2016-06-28
Hemisphere Conference & Lounge jest jedną z sal w hotelu InterContinental. Pomimo tego, że jest zlokalizowana w obiekcie od zawsze to dopiero teraz doczekała się gruntownej przebudowy jest udostępniona dla organizatorów konferencji i eventów.

Zmodernizowana sala znajduje się na poziomie -1. Wejścia do niej jest możliwe zarówno od wnętrza budynku jak i od zewnątrz. Sala posiada własne, niezależne od hotelu zaplecze gastronomiczne, a także szatnie i łazienki. Dzięki tym udogodnieniom stała się niezależnym miejscem na organizację konferencji, bankiety, czy kongresy.

Sala Hemisphere Conference & Lounge wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, na który składa się między innymi zestaw dziewięciu zintegrowanych plazm oraz system nagłośniający, czy system sterowanego oświetlenia. Sala ma powierzchnię 232 mkw. W ustawieniu teatralnym w czasie bankietu sala pomieści 120 osób, natomiast podczas bankietu stojącego do 200 osób.

Sala konferencyjna Hemisphere Conference & Lounge znajdująca się w hotelu InterContinental jest znanym warszawskim wieżowcem. Obiekt zlokalizowany przy ulicy Emilii Plater jest hotelem pięciogwiazdkowym. Znajduje się w nim 414 pokoi
i apartamentów. Łącznie może przyjąć 828 osób. Powierzchnia hotelu zajmuje 1300 mkw.


W obiekcie mieści się również 14 mniejszych sal, w których również istnieje możliwość zorganizowania konferencji, bądź bankietu. Największa z nich ma powierzchnię 430 mkw., a powstaje po połączeniu czterech mniejszych pomieszczeń. W hotelu ponadto znajdują się restauracja, basen ze strefą spa&wellness
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje