Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Spotkanie MPI Poland Club

Spotkanie MPI Poland Club
2015-12-15
8 grudnia w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się spotkanie MPI Poland Club. Tematem ostatniego w tym roku spotkania było bezpieczeństwo eventów.

Na początku wystąpili prelegenci: Pani Katarzyna Parysek-Kasprzyk, zastępca Dyrektora Biura Miasta Poznania, która mówiła o najbardziej skomplikowanych i najtrudniejszych do zrealizowania eventach, dla miasta. Była mowa między innymi o przygotowaniu miasta do rozgrywek euro 2012, przygotowaniu i zabezpieczeniu strefy kibica. Pani Magdalena Golonka - prawniczka z Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy, tematem jej wystąpienia były kwestie prawne związanymi bezpieczeństwem wydarzeń. Sebastian Godula, Founding Partner & CEO w agencji event - factory także poruszył problem bezpieczeństwa podczas wydarzeń mówił również o wadze tego problemu. Alan Law z Wielkiej Brytanii omówił prawne aspekty bezpieczeństwa na Wyspach, zarządzanie ryzykiem, plany zabezpieczenia imprez.

W drugiej części spotkania, nastąpiła część warsztatowa w technice campfire, co sprzyjało wymianie poglądów, prowadzeniu rozmów w małych grupach i rozwiazywanie kluczowych problemów dla poszczególnych uczestników.

Na zakończenie spotkania odbyła się aukcja charytatywna. Przedmiotem aukcji były prace wykonane przez Dzieci dla Dziecka z Przemyśla, które jest podopiecznym Towarzystwa Nasz Dom. Zlicytowano 10 prac na łączną kwotę 1900 zł.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje