Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Stadiom miejski w Białystoku - miejsce na konferencje

Stadiom miejski w Białystoku - miejsce na konferencje
2014-11-25
Otwarty w październiku br. Stadion miejski w Białymstoku, to nie tylko arena sportowych rozgrywek, ale również doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń, bankietów.

Obiekt jest wyposażony w siedem stref sektorowych, zaś na trybunach może przebywać 22 386 widzów. Ponadto na stadionie znajduje się 23 miejsca dla osób niepełnosprawnych w raz opiekunami. Do dyspozycji uczestników, jest również parking na 950 samochodów.
Na stadionie miejskim w Białymstoku znajduje się Centrum Konferencyjno-Biznesowe, jedno z największych w regionie. Największa sala konferencyjna mierzy 80 mkw i może pomieścić jednocześnie 120 widzów w ustawieniu teatralnym. W obiekcie znajduje się 6 sal bankietowych na pierwszym piętrze i dwie na drugim piętrze, a także dwie sale widokowe i strefa VIP. Największe dwie sale bankietowe mają powierzchnię 217 mkw. każda oraz dwie sale po 100 mkw. Wszystkie sale są wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnienie, projektory, wyświetlacze reklamowe.

Strefa VIP stadionu miejskiego jest wyposażona w SkyBox, są to 11-to osobowe loże na najwyższym poziomie, które umożliwiają spotkanie w kameralnym gronie. Bezpośrednio pod strefą VIP znajduje się strefa biznesowa dla 1 088 osób. Obiekt posiada, również strefę super VIP o powierzchni 600 mkw, dla 200 osób, a także tak zwany poziom czerwony dla 350-400 osób.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje