Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Targi szkoleniowo-doradcze

Targi szkoleniowo-doradcze
2014-10-24
"Działania i instrumenty wspierające przedsiębiorczość" - pod tym hasłem 21.11.14r. w Warszawie odbędzie się I edycja Targów szkoleniowo-doradczych, których celem jest zaprezentowanie osobom zarządzającym w przedsiębiorstwach cennych wskazówek i rozwiązań, mających wpływ na sprawne funkcjonowanie biznesu wraz z przedstawieniem oferty firm biorących udział w spotkaniu. Ponadto zostaną udzielone informacje o Nowej Perspektywie Finansowej 2014-2020.

Wydarzenie kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas Targów odbędą się prelekcje w trzech blokach tematycznych, które poprowadzą m.in. PARP, RIF, CPI EFS, Fundacja wspierania przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa!, Alior Bank Instytut Biznesu. Ponadto, swoje prezentacje przedstawią firmy, które profesjonalnie zajmują się wspieraniem i pomocą działań biznesowych na różnych polach, będą to m.in. firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, IT, doradztwa prawnego i podatkowego, usług outsourcingowych dla HR, marketingu, sprzedaży i inne.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy nowych możliwości biznesowych, planowanych zmian, obszarów koncentracji funduszy oraz celów programów operacyjnych. Podpowiemy przedsiębiorcom, jak realizować cele biznesowe oraz jak polskie firmy mogą skorzystać z funduszy unijnych. Nie zabraknie także informacji o kształtowaniu przedsiębiorczości jako jednej z istotnych kompetencji na etapie wchodzenia na rynek pracy oraz planowania przyszłej kariery zawodowej.
Więcej szczegółów wydarzenia na stronie internetowej http://www.mcs.edu.pl/najblizsze-wydarzenia.html
Uczestnictwo w Targach jest BEZPŁATNE.

Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować, kontaktując się z:

Barbara Jakuc
Dyrektor Działu Organizacji Eventów
Tel. 533 304 386
Mail. b.jakuc@mcs.edu.pl

Sylwia Zabost
Specjalista ds. Organizacji Eventów
Tel. 22/839 55 99 wew. 215
Mail. s.zabost@mcs.edu.pl

Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje