Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Willa Flora w Szczecinie

Willa Flora w Szczecinie
2017-03-12
Wraz z początkiem roku w Szczecinie otwarto nowy hotel apartamentowy Willa Flora. Nowy trzygwiazdkowy hotel znajduje się przy ulicy Wielkopolskiej. Mieści się w całkowicie zrewitalizowanej willi zbudowanej na początku XX wieku w stylu klasycystycznym. Poprzednim właścicielem obiektu był Związek Kombatantów, aktualnie zaś obiekt został przejęty przez Inwestora szczecińską firmę DNHS Poland. Po blisko trzyletnim remoncie według projektu Wojciecha Kamińskiego wykonanym przez firmę TP Szulc S.C. oddano nowoczesny kompleks konferencyjno - hotelowy.
W hotelu znajduje się dwadzieścia cztery pokoje, 15 pokoi dwuosobowych, 3 pokoje jednoosobowe oraz 6 pokoi czteroosobowych. Łączna liczba miejsc noclegowych dla gości to 57. Pomieszczenia na najwyższym piętrze są wyposażone w klimatyzację, natomiast te usytuowane na niższych piętrach, dzięki specyfice budynku nie wymagały tego.

Obiekt jest przystosowany do celów prowadzenia konferencji i spotkań biznesowych. Znajdują się w nim dwie sale konferencyjne, które są częścią sąsiedniego budynku Willi Ogrodowej. Pierwsza z sal może pomieścić łącznie 60 osób w układzie teatralnym i 45 osób w układzie podkowy. Druga mniejsza Sala Letnia w układzie teatralnym może pomieścić 50 osób i 30 osób w układzie podkowy. Obydwie sale są wyposażone w rzutnik z ekranem, flipcharty oraz dostęp do Internetu. Ponadto małe spotkania biznesowe mogą być też przeprowadzone w samej Willi Flora w Sali Śniadaniowej - w godzinach innych niż wydawania posiłków gościom. W Sali łącznie może pomieścić się 30 osób w układzie teatralnym. Na życzenie klientów w czasie konferencji zapewnia się gościom serwis kawowy i lunche biznesowe.
Gościom zapewnia się również możliwość skorzystania ze stresy wellness & spa z sauną i siłownią, a także z parkingu.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje