Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Z-Hotel - zorganizuj konferencje w karnawałowej atmosferze

Z-Hotel - zorganizuj konferencje w karnawałowej atmosferze
2015-02-16
Z-Hotel Business & SPA w Otwocku na Mazowszu można zorganizować konferencje w klimacie karnawałowym. Propozycja specjalna będzie trwać do końca lutego bieżącego roku. W ramach karnawałowej oferty przygotowano pakiet zimowych atrakcji, dla gości obiektu, są to między innymi atrakcyjne zniżki, czy materiały bonusowe dla uczestników.

Od 7 stycznia do 28 lutego klienci biznesowi mogą korzystać z sali konferencyjnej w pełni wyposażonej, a także będą mieli do dyspozycji pokoje hotelowe ze zniżką i bezpłatnym dostępem do strefy Wellness. Goście będą mogli korzystać z dobrodziejstw sauny fińskiej i sali fitness.

Z- Hotel Business & SPA jest niezwykle interesującym miejscem na mapie obiektów konferencyjnych. Znajduje się zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Można, więc zorganizować w obiekcie konferencję biznesową w zacisznym miejscu, ale jednocześnie blisko aglomeracji biznesowej.

W obiekcie znajduje się 6 sal konferencyjnych z widokiem na las znajdujący się nieopodal. Sale mają łączną powierzchnię 245 mkw, ponadto do użytku gości oddane są club room oraz vip room dla spotkań o charterze kameralnym, a także business centre. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w dostęp do Internetu i niezbędny sprzęt multimedialny. W przerwach odbywających się w czasie konferencji goście mogą skorzystać z foyer i lobby baru, a także restauracji hotelowej. Wyjątkowe okazje, mogą być świętowane w sali bankietowej. W obiekcie znajduje się 122 miejsca noclegowe w 50 pokojach.

Hotel swoim gościom proponuje szereg atrakcji, zwłaszcza w okresie karnawału. W obiekcie organizowane są wieczory tematyczne egzotyczne zabawy w stylu karnawału weneckiego czy karnawału w Rio. Amatorzy sportów mogą natomiast skorzystać z zajęć fitness, pilates, zumba, aqua aerobic.
Współpracują z nami:
  • Gdańsk Convention Bureau
  • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje