Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Hotel Dobosz

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Hotel ***
Adres email:
Sala Restauracyjna
Numer tel.:
913175758
Fax:
913175758
Strona www:
Region:
Zachodniopomorskie
Miejscowość:
Police
Poszukując hotelu w Szczecinie warto odwiedzić Dobosza w sąsiednich Policach. To idealne miejsce na nocleg w Szczecinie, gdyż do centrum miasta jest zaledwie kilkanaście minut.
Pobyt w Doboszu w przeciwieństwie do innych hoteli w Szczecinie przede wszystkim oznacza spokojny nocleg z dala od zgiełku miasta. Ciężko jest znaleźć drugi taki hotel w Zachodniopomorskim, w którym pomimo takiej bliskości wielkiego miasta, nadal można cieszyć się ciszą i świeżym powietrzem.

SALE

 • Sala Balowa z antresolą
  Liczba miejsc w ustawieniu
  300
  200
  120
  130
  Wyposażenie sali:
  Klimatyzacja Rzutnik Internet Internet bezprzewodowy Nagłośnienie

  Sale

  Hotel Dobosz to idealne miejsce na konferencje w Szczecinie, gdyż jest jednym z największych obiektów szkoleniowo-konferencyjnych w województwie Zachodniopomorskim. Przystosowany do obsługi sympozjów i spotkań w swoich salach konferencyjnych może pomieścić nawet do 1000 uczestników. Jednak możliwa jest również organizacja konferencje Szczecin z udziałem mniejszej liczby osób. Stylowe wnętrza, niepowtarzalność miejsca, podnoszą prestiż konferencji i przeprowadzonych spotkań partnerów krajowych i zagranicznych. Zadbaliśmy, aby każda nasza sala konferencyjna Szczecin reprezentowała jak najwyższy standard i mogła sprostać oczekiwaniom naszych gości. Dla uczestników konferencji i szkoleń istnieje możliwość otrzymania bonów rabatowych o wartości 20% na usługi kosmetyczne. Serdecznie zachęcamy organizatorów konferencji o informowanie uczestników o możliwości uzyskania bonów rabatowych. Żaden inny hotel nie oferuje uczestnikom konferencje Szczecin takich rabatów! Oferta usług kosmetycznych umieszczona jest na stronie internetowej Hotelu Dobosz.
  Każda nasza sala konferencyjna w Szczecinie prezentuje jak najwyższy standard, by sprostać oczekiwaniom naszych gości.
  Stąd wszystkie zostały wyposażone w:
  - nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe,
  - rzutniki multimedialne, rzutniki folii, rolety zaciemniające,
  - flipcharty i tablice suchościeralne, ekrany, dostęp do internetu,
  - szatnie, klimatyzację
  Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu są wielofunkcyjne. Można zorganizować tu nie tylko spotkania biznesowe i konferencje, ale również szkolenia dla mniejszej liczby uczestników. U nas odbywają się najlepsze konferencje zachodniopomorskie. Zapraszamy do zorganizowania u nas konferencji i szkoleń.
 • Sala Ogrodowa
  Liczba miejsc w ustawieniu
  150
  70
  70
  100
  Wyposażenie sali:
  brak zdjęcia
 • Sala Konferencyjna
  Liczba miejsc w ustawieniu
  200
  100
  150
  110
  Wyposażenie sali:
  brak zdjęcia
 • Sala Bankietowa
  Liczba miejsc w ustawieniu
  90
  60
  15
  60
  Wyposażenie sali:
  brak zdjęcia
 • Sala Gier
  Liczba miejsc w ustawieniu
  100
  40
  100
  50
  Wyposażenie sali:
  brak zdjęcia
 • Sala Restauracyjna
  Liczba miejsc w ustawieniu
  60
  40
  40
  50
  Wyposażenie sali:

POKOJE

Do użytku gości oddajemy dwieście dwu- i trzyosobowych pokoi, których wysoki standard sprawia, że inne hotele Zachodniopomorskie stawiają sobie nasz obiekt za wzór. Hotel Dobosz zapewni najlepsze noclegi Zachodniopomorskie w pięknych, bogato zdobionych, przytulnych wnętrzach oraz w pełni wyposażonych pokojach. Dobosz to jeden z niewielu hoteli w Szczecinie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki licznym udogodnieniom pobyt w naszym hotelu będzie prawdziwą przyjemnością. Ponadto dla każdej osoby, która szukając miejsca na nocleg w Szczecinie zdecyduje się na nasz hotel, mamy miłą niespodziankę: możliwość bezpłatnego korzystania ze strefy Spa.

WYPOCZYNEK I REKREACJA

Dla organizatorów konferencji ważną informacją może okazać się fakt, że na terenie naszego hotelu zachodniopomorskie znajduje się restauracja, w której można zorganizować przerwę kawową lub obiad dla uczestników zgrupowania.

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Zachodniopomorskie
Miejscowość:
Police
Ulica:
ul. Wróblewskiego 1
Kod pocztowy:
72-010 Police

ZDJĘCIA OBIEKTU

Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje