Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Hotel Maraton Wieluń

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Hotel **
Adres email:
maraton@wosir.org
Numer tel.:
438860365
Strona www:
Region:
Łódzkie
Miejscowość:
Wieluń
Witamy! Wieluński Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do Hotelu Maraton! Nasz nowo otwarty 2-gwiazdkowy obiekt znajduje się w południowo-wschodniej, spokojnej części Wielunia, przy drodze wylotowej na Częstochowę. Od dworca autobusowego dzieli nas 1500 m, a od kolejowego niecałe 2 km. Maraton jest jedynym hotelem w granicach administracyjnych miasta i stanowi doskonałą bazę noclegową dla sportowców (wszystkie nasze łóżka mają długość 220 cm), turystów oraz osób przybywających w nasze strony w interesach.

SALE

 • Sala konferencyjna
  Liczba miejsc w ustawieniu
  30
  0
  17
  12
  Wyposażenie sali:

  Hotel Maraton dysponuje obszerną salą telewizyjną z przeznaczeniem na organizację konferencji. Będący na wyposażeniu sali telewizor 47 calowy posiada możliwość podłączenia komputera. Sala idealnie nadaje się do prowadzenia: szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, negocjacji biznesowych, innych spotkań w dowolnym celu konferencyjnym. Pragniemy zwrócić uwagę, iż sala konferencyjna może pomieścić wszystkich gości hotelowych na raz. Bezpośrednio do hotelu przylega przestronny, monitorowany parking dla samochodów osobowych i ciężarowych.

POKOJE

Maraton jest jedynym hotelem w granicach administracyjnych miasta i stanowi doskonałą bazę noclegową dla sportowców (wszystkie nasze łóżka mają długość 220 cm), turystów oraz osób przybywających w nasze strony w interesach. Dla Gości przygotowaliśmy 27 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych + możliwość 4 dostawek. Poza wymogami obiektów 2-gwiazdkowych, każdy pokój spełnia kilka norm 3-gwiazdkowych, jak np.: lodówka, telefon, telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu.

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Łódzkie
Miejscowość:
Wieluń
Ulica:
ul. Częstochowska 35
Kod pocztowy:
98-300 Wieluń

ZDJĘCIA OBIEKTU

Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje