Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Hotel Ramka

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Hotel ***
Adres email:
rezerwacja@hotelramka.pl
Numer tel.:
+48 61 8499 499
Fax:
+48 61 8499 666
Strona www:
Region:
Wielkopolskie
Miejscowość:
Poznań
Hotel Ramka to niepowtarzalne miejsce, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami designu i nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi. Najnowszy obiekt w Poznaniu wyróżnia się, zarówno bryłą architektoniczną, jak i wyjątkowo nowoczesnym wnętrzem, wykorzystującym elementy cyber barokowe. Hotel Ramka położony jest w zachodniej części Poznania. Nasz obiekt hotelowy składa się z budynku A i B. W budynku A znajduje się 26 dwuosobowych pokoi, dostępny jest zadaszony parking oraz Restauracja Hotelowa z tarasem na dachu budynku. Natomiast budynek B składa się z dwóch sal konferencyjnych – 35m2 i 160 m2– oraz z sali restauracyjnej, która pomieści od 200 do 400 osób. Restauracja jest na tyle obszerna, że jesteśmy w stanie zorganizować wewnątrz obiektu wszelkiego rodzaju Eventy związane z prezentacją samochodów.

SALE

 • Sala konferencyjna
  Liczba miejsc w ustawieniu
  400
  200
  150
  100
  Wyposażenie sali:
  Klimatyzacja Rzutnik Internet Internet bezprzewodowy

  Budynek B składa się z dwóch sal konferencyjnych – 35m2 i 160 m2– oraz z sali restauracyjnej, która pomieści od 200 do 400 osób. Restauracja jest na tyle obszerna, że jesteśmy w stanie zorganizować wewnątrz obiektu wszelkiego rodzaju Eventy związane z prezentacją samochodów.

POKOJE

Hotel składa się z dwóch budynków. Na terenie jednego z nich mieści się 26 komfortowych i gustownie urządzonych pokoi z wygodnymi łóżkami i niezbędnymi sprzętami. Niektóre pokoje są tematyczne, dlatego wnętrza są różne dla każdego z nich. To idealna opcja dla osób, które szukają noclegu w oryginalnym miejscu z niepowtarzalnym klimatem. Jest również kilka pokoi o standardowym wyglądzie i funkcjonalnym umeblowaniu.
Pokoje mają ponad 20 m2 powierzchni i stanowią doskonałe miejsce zarówno do odpoczynku, jak i pracy. Pokoje typu studio przeznaczone są głównie dla Par Młodych, ale nie tylko. Podwójne łoże mieści się tuż obok wanny z hydromasażem. Cały pokój ma ponad 27 m2 powierzchni

WYPOCZYNEK I REKREACJA

Jacuzzi Room z jacuzzi i mini sauną, w którym można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu.

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Wielkopolskie
Miejscowość:
Poznań
Ulica:
Wejherowska 10
Kod pocztowy:
60-446
Odległość od punktów komunikacyjnych
Lotniska:
3km
Dworca kolejowego:
9km
Przystanku autobusowego:
100m

ZDJĘCIA OBIEKTU

Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje