Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Inter Hotel

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Hotel ***
Adres email:
recepcja@interhotel.pl
Numer tel.:
297691012
Fax:
297640570
Strona www:
Region:
Mazowieckie
Miejscowość:
Ostrołęka
Inter Hotel jest trzygwiazdkowym, kameralnym hotelem z doskonałą Restauracją i dwiema salami konferencyjnymi. Przestronne pokoje i gościnna atmosfera zapewniają naszym Gościom idealne warunki do pracy i wypoczynku.
W hotelu znajduje się 30 pokoi, w tym 3 pokoje jednoosobowe standard oraz 27 pokoi apartamentowych o podwyższonym standardzie jedno- lub dwuosobowe. To, co nas wyróżnia, to na pewno duże, przestronne pokoje.
W całym hotelu dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy internet będący kolejnym udogodnieniem dla naszych Gości. To właśnie zadowolenie Gości jest dla nas najważniejsze.
Inter Hotel to nie tylko miejsce zapewniające spokojny, komfortowy wypoczynek, ale także miejsce na spotkanie z kontrahentami, konferencje czy szkolenia. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, Mazowiecka, która mieści do 60 osób i Kurpiowska, mieszcząca około 20 osób. Do dyspozycji organizatorów szkoleń przygotowaliśmy rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, tablice suchościeralną, internet Wi-Fi i sprzęt nagłaśniający. Na życzenie gości dodatkowo przygotujemy przerwę kawową lub pełne wyżywienie.

SALE

 • Mazowiecka
  Liczba miejsc w ustawieniu
  60
  0
  0
  50
  Wyposażenie sali:
  Klimatyzacja Rzutnik Internet Internet bezprzewodowy Nagłośnienie

  Na wyposażeniu sal konferencyjnych znajduje się: rzutnik pisma projektor multimedialny magnetowid telewizor ekran tablica sucho ścieralna flipchart magnetofon kasetowy mikrofon przewodowy oraz bezprzewodowy wzmacniacz z kolumnami dostęp do internetu Organizatorem szkoleń, kursów, seminariów i konferencji oferujemy sprawną organizację oraz bardzo korzystne warunki wynajmu sali. Usługa ta poszerzona o wynajem pokoi i obsługę gastronomiczną gwarantuje specjalne rabaty.
 • Kurpiowska
  Liczba miejsc w ustawieniu
  20
  0
  0
  16
  Wyposażenie sali:
  Rzutnik Internet Internet bezprzewodowy
  brak zdjęcia

POKOJE

Inter Hotel pozostawia do Państwa dyspozycji 30 pokoi, w tym 3 pokoje standard oraz 27 pokoi o podwyższonym standardzie jedno lub dwuosobowych. To, co nas wyróżnia, to na pewno duże i przestronne pokoje. Każdy z nich składa się z dwóch pomieszczeń: sypialni z podwójnym, szerokim i bardzo wygodnym łóżkiem oraz z pokoju wypoczynkowego, w którym można wypocząć na kanapie przez telewizorem lub popracować przy biurku. W każdym pokoju znajduje się duża łazienka z kabiną prysznicową.

Wygodne i przestronne pomieszczenia, wyposażenie w lodówkę i duże, pojemne szafy pozwalają zatrzymać się nie tylko na jedną noc, ale również na wiele tygodni.

W pokojach znajdą Państwo:


łazienkę z kabiną prysznicową,
TV satelitarną 32'',
radio,
telefon,
lodówkę,
bezprzewodowy internet.


Na specjalne życzenie możemy przygotować dodatkowe wyposażenie w postaci szlafroka, kapci, suszarki, dodatkowych ręczników oraz ekskluzywnych kosmetyków.

Hotel dysponuje również pokojem przystosowanym dla osób niepełnosprawnych.

WYPOCZYNEK I REKREACJA

brak zdjęcia
Obiekt posiada saunę, siłownie oraz boisko.
W sąsiedztwie Inter Hotelu znajduje się obiekt Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.)

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Mazowieckie
Miejscowość:
Ostrołęka
Ulica:
ul. Partyzantów 1
Kod pocztowy:
07-401 Ostrołęka

ZDJĘCIA OBIEKTU

Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje