Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Stanica Wodna Spychowo

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Obiekt wypoczynkowy
Adres email:
stanica.spychowo@gmail.com
Numer tel.:
514788300
Region:
Warmińsko-Mazurskie
Miejscowość:
Spychowo
brak zdjęć
Stanica Wodna Spychowo położona jest w lesie na skraju Puszczy Piskiej, przy ujściu Spychowskiej Strugi do jez. Spychowskiego będących częścią szlaku kajakowego rzeki Krutyni. Stanowi doskonałe miejsce na rekreację i bazę wypadową do wycieczek po okolicach. Turystyka kajakowa, wędkarstwo, wycieczki piesze i rowerowe na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego to tylko niektóre z możliwości aktywnego wypoczynku.


ODPOCZNIJ OD WSZYSTKIEGO

W promieniu zaledwie 30 km od Stanicy znajdziecie Państwo min. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, klasztor i cerkiew prawosławną w Wojnowie oraz Leśniczówkę Pranie. Równie blisko jest do Mikołajek i Rucianego – Nidy, gdzie można pożeglować i odbyć rejs statkiem po mazurskich jeziorach, Mrągowa z miasteczkiem westernowym Mrongovillei Picknikiem Country oraz Szczytna.

Okoliczne jeziora to raj dla wędkarzy. Obfitują w wiele gatunków ryb i na pewno nikt nie wróci z połowu z pustymi rękami. Zimą proponujemy narty biegowe, sanki dla dzieci i zimowe przejścia Parku Linowego. Organizujemy kuligi z ogniskami oraz wędkarstwo.

Park Linowy Spychowo

To świetna i bezpieczna zabawa pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej. Do pokonania jest 5 tras z 63 przeszkodami o łącznej długości ponad. 800m.

Przejeżdżając przez Spychowo warto zatrzymać się w Stanicy Wodnej, aby zasmakować prawdziwego, mazurskiego smaku. Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, zjazdy koleżeńskie, spotkania biznesowe, konferencje i biesiady. Restauracja „Stanica” proponuje dania regionalne. Oferujemy 2 sale mogące przyjąć jednocześnie nawet 100 osób. W sali kominkowej można w chłodne dni ogrzać się przy klimatycznym kominku.

*Gościom nocującym w Stanicy proponujemy atrakcyjne pakiety żywieniowe.

SALE

 • Sala
  Liczba miejsc w ustawieniu
  100
  0
  0
  0
  Wyposażenie sali:
  Rzutnik Internet Internet bezprzewodowy Mikrofon bezprzewodowy Nagłośnienie
  brak zdjęcia

POKOJE

brak zdjęcia
Pokoje hotelowe dwu-. trzy- i czteroosobowe, z lodówkami, tv, czajnikami i łazienkami. Bezpłatne WiFi działa na terenie całego ośrodka.
Domki letniskowe dwu- cztero- i pięcioosobowe z prywatnymi łazienkami lub łazienkami w nowoczesnym pawilonie sanitarnym.

WYPOCZYNEK I REKREACJA

brak zdjęcia
Park linowy, Eurobungee, wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaki, łódki, rowery wodne, rowery górskie, plac zabaw.
Restauracja i Tawerna z pysznym regionalnym jedzeniem.

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Miejscowość:
Spychowo
Ulica:
Juranda 28
Kod pocztowy:
12-150 Spychowo
Odległość od punktów komunikacyjnych
Lotniska:
30
Dworca kolejowego:
1
Przystanku autobusowego:
1
Brak zdjęć...
Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje