Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Obiekt konferencyjno-szkoleniowy
Adres email:
imprezy@kopalniasoli.pl
Numer tel.:
146153666
Fax:
146153668
Strona www:
Region:
Małopolskie
Miejscowość:
Bochnia
Znajdujący się zaledwie 40 km od Krakowa kompleks Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia to idealne miejsce zarówno na kameralne spotkanie biznesowe, kilkudniowe szkolenie a także dużą konferencję w zabytkowych i niepowtarzalnych wnętrzach.

Najstarsza w Polsce kopalnia soli, nowoczesny hotel SUTORIS w jej bezpośrednim sąsiedztwie z 2 salami konferencyjnymi, największe w Małopolsce Centrum Rekreacyjno-Konferencyjne to niemal nieograniczone możliwości organizacji tego typu spotkań.

Profesjonalna obsługa zwracająca uwagę na wszelkie detale, pełne wsparcie techniczne, wyposażenie sal w nowoczesny sprzęt multimedialny pozwolą Państwu skupić się na części merytorycznej spotkania. Dopełnieniem naszej oferty jest bogaty wybór przerw kawowych oraz atrakcyjne menu na lunch oraz niespotykana nigdzie indziej oferta atrakcji towarzyszących, które pozwolą w ciekawy i nieszablonowy sposób wypełnić czas wolny.

SALE

 • Wernier
  Liczba miejsc w ustawieniu
  50
  0
  0
  30
  Wyposażenie sali:
  Rzutnik Nagłośnienie

 • August
  Liczba miejsc w ustawieniu
  120
  0
  0
  80
  Wyposażenie sali:
  Rzutnik Nagłośnienie
  brak zdjęcia

POKOJE

Hotel dysponuje 102 miejscami noclegowymi w elegancko i funkcjonalne wyposażonych pokojach, gwarantujących znakomite warunki do pracy i wypoczynku.

Struktura pokoi:
1 pokój 1-os.
13 pokoi 2-os.
18 pokoi 3-os.
1 apartament
7 pokoi typu studio

pokoje typu studio: 3 pokoje 1+1, 3 pokoje 2+1, 1 pokój 2+2

Wszystkie pokoje wyposażone zostały w TV, telefon, stały dostęp do Internetu oraz łazienkę z natryskiem. Pokoje typu studio 1+1 są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

WYPOCZYNEK I REKREACJA

Ośrodek oferuje szereg różnego rodzaju atrakcyjnych form aktywnego spędzania czasu wolnego. Na jego terenie można skorzystać z nauki jazdy konnej, spróbować swoich sił na torze gokartowym, sprawdzić umiejętności jazdy w trudnym terenie na quadach jak również postrzelać z łuków lub wiatrówek na strzelnicy. Miłośników mocnych wrażeń zapraszamy na kolejkę tyrolską lub ścinkę wspinaczkową. Dla najmłodszych przygotowany został niezwykły park tematyczny o nazwie świat solnych. W okresie letnim polecamy także strzeżone kąpielisko.

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Małopolskie
Miejscowość:
Bochnia
Ulica:
ul. Solna 2
Kod pocztowy:
32-700

ZDJĘCIA OBIEKTU

Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje