Wyszukiwarka obiektów
rodzaj obiektu
miejscowość

Zamek Przecław

INFORMACJE OGÓLNE

Rodzaj obiektu:
Dworek / Zamek / Pałac
Adres email:
zamek@zamekprzeclaw.pl
Numer tel.:
17 7747064
Fax:
17 7747065
Strona www:
Region:
Podkarpackie
Miejscowość:
Przecław
Do położonego na wzgórzu nad Wisłoką Zamku w Przecławiu wiodą lipowe aleje pozostałe po założonym w pierwszej połowie XVII wieku renesansowym ogrodzie. Dają one świadectwo wielowiekowej historii tej posiadłości. Zabytkowy XVI wieczny zamek, wielokrotnie przebudowywany na przestrzeni wieków ostatecznie w XIX wieku otrzymał kształt neogotycki z arkadami, rozległym tarasem i basztą.

Od 2005 roku zamek otoczony 10 hektarowym parkiem stanowi prywatną własność. Dzięki staraniom i osobistemu mecenatowi właścicielki Pani Doroty Tyszkiewicz dzisiaj przeżywa swój ponowny renesans.

Sala Kominkowa (restauracyjna), Sala Herbowa, Sala Polska oraz sala w stylowych podziemiach pozwalają tu zorganizować konferencje, szkolenie jak i stanowić tło dla niepowtarzalnych uroczystości rodzinnych czy biznesowych. Wykwintna kuchnia oraz dyskretna obsługa dopełniają oferty. Komfortowe apartamenty dla Gości mieszczą się w zamku i przyzamkowej oficynie.

SALE

 • Główna sala konferencyjna
  Liczba miejsc w ustawieniu
  100
  0
  0
  0
  Wyposażenie sali:
  Rzutnik Internet

  Do dyspozycji Gości oddajemy zabytkowe sale mogące pomieścić do 280 osób. Główna sala konferencyjna (do 100 osób) znajduje się w przyziemiu zamkowym, którego ceglane ściany i sklepienie wpływają na kameralność aranżowanych tam spotkań.
 • Sla 2
  Liczba miejsc w ustawieniu
  0
  0
  0
  0
  Wyposażenie sali:
  Klimatyzacja Rzutnik

  Dysponujemy także salą idealną na ekskluzywne spotkania biznesowe i bankiety, jak również salonikiem doskonałym na spotkania w wąskim gronie.
  Zapewniamy profesjonalny sprzęt konferencyjny: ekrany, rzutnik, projektor multimedialny, odtwarzacz CD, szybkie łącze Internetowe.
  Oprócz standardowego wyposażenia sal oraz profesjonalnej obsługi konferencyjnej, zapewniamy również obsługę cateringową.

POKOJE

Kompleks Zamkowo - Parkowy w Przecławiu zachwyca pięknem odrestaurowanych z wielkim pietyzmem, zabytkowych wnętrz, niepowtarzalną atmosferą, elegancją i luksusem. Oryginalny wystrój, stylowe wnętrza przywołują ducha minionych czasów.
Z wielką przyjemnością do dyspozycji Gości oddajemy sześć komfortowo i przytulnie wyposażonych apartamentów. Wartość historyczna obiektu oraz zachowane w nim dzieła sztuki zobowiązują do zachowania najwyższych hotelowych standardów.

W odrestaurowanej XIX - wiecznej oficynie znajduje się pięć pokoi. Trzy z nich to apartamenty składające się z salonu, sypialni i łazienki, pozostałe dwa to pokoje 2 - osobowe z łazienkami.

WYPOCZYNEK I REKREACJA

Kompleks Zamkowo - Parkowy w Przecławiu oferuje wiele atrakcji, stanowi doskonałą bazę wypadową dla bliższych i dalszych wycieczek. Spragnieni nowych wrażeń Goście przecławskiego zamku znajdą tu bogactwo zabytków, pomników przyrody, piękno podkarpackich krajobrazów oraz liczne możliwości aktywnego wypoczynku.

LOKALIZACJA

Dokładny adres obiektu
Województwo:
Podkarpackie
Miejscowość:
Przecław
Ulica:
ul. Podzamcze 8
Kod pocztowy:
39-320 Przecław

ZDJĘCIA OBIEKTU

Współpracują z nami:
 • Gdańsk Convention Bureau
 • Szkolenia biznesowe, ze sprzedaży, miękkie konferencje